ابزارک فرم ورود

اگر قصد دارید طرح و یا اجزای فرم ورود سایتتان را تغییر دهید، این ابزارک این کار را برای شما راحت خواهد کرد. از طریق این ابزارک و صفحه ساز المنتور، به راحتی صفحه ورود وبسایت خود را طراحی نمایید.

نکته: برای مشاهده ویدیو ها از ف*ل*ت*ر شکن استفاده نمایید.

ورود با شبکه های اجتماعی

ریکپچا گوگل

راه اندازی آسان

استایل دهی آسان

صفحه ورود سفارشی وب سایت خود را با المنتور ایجاد نمایید

آیا برای وب سایت خود به صفحه ورود سفارشی نیاز دارید؟ آیا میخواهید لوگو اختصاصی خود را در این صفحه قرار دهید؟ تجربه ورود به سایت بهتری را ارائه دهید؟ همه این موارد را با ابزارک فرم ورود انجام بدهید.

شما از طریق افزونه پاور پک و ابزارک فرم ورود، میتوانید صفحه ورود پیشفرض وردپرس را تغییر دهید. شخصی سازی فرم ورود پیشفرض وردپرس هیچ وقت آسان نبوده است.

ورود سریع از طریق حساب شبکه های اجتماعی

از طریق این قابلیت شما میتوانید به کاربران سایت خود این امکان را بدهید که بدون وارد کردن اطلاعات ورود مانند ایمیل، رمز عبور و … تنها با کلیک بر روی یکی از دکمه های ورود با شبکه اجتماعی، به صورت کاملا امن، به حساب کاربری خود در سایت وارد شوند.

تنظیم لینک ورود و ریدایرکت سفارشی

از طریق افزونه پاور پک میتوانید لینک ورود به سایت خود را تنظیم نمایید . لینک پیشفرض ورود وردپرس به صورت mywebsite.com/wp-login.php می باشد که از طریق این افزونه میتوانید به راحتی آن را تغییر دهید.

همچنین از طریق این افزونه میتوانید مشخص کنید که کاربر پس از ورود موفق به سایت به چه آدرسی ریدایرکت شود. از همه مهم تر میتوانید لینک های متفاوت بر اساس نقش کاربر تنظیم نمایید. به عنوان مثال میتوانید مشخص کنید اگر کاربر، مدیر بود به لینک X و اگر مشتری بود به لینک Y ریدایرکت شود.

امنیت بیشتر با ریکپچا گوگل

صفحات ورود وردپرس یکی از اهداف اصلی اسپمر ها و هکر ها می باشد. با توجه به اینکه فرم ورود پیشفرض وردپرس گوگل ریکپچا ندارد، به همین دلیل سایت به راحتی هک می شود. ابزارک فرم ورود پاور پک این امکان را به شما میدهد که به راحتی در صفحه ورود سایتتان گوگل ریکپچا را اضافه نمایید.

 

طراحی فرم ورود با قابلیت استایل دهی اختصاصی

با شخصی سازی فونت ها، رنگ بندی ها و پس از زمینه، فرم ورود زیبا طراحی نمایید. ابزارک فرم ورود قابلیت استایل دهی زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. شما به راحتی میتوانید فرم مورد نظر را ایحاد کرده و آن را زیبا نمایید.

این ابزارک به شما امکان شخصی سازی تمام فیلد های ورود را میدهد و میتوانید همه بخش ها مانند : برچسب فیلد ها، نگهدارنده های متن و … را شخصی سازی نمایید.

نکته: تصاویر/ ویدیو های انگلیسی استفاده شده فقط برای دمو است و تمام افزونه به طور کامل فارسی سازی شده است. دمو فارسی به مرور جایگزین خواهد شد.