هدر و فوتر ساز

با استفاده از این قابلیت پاورپک، میتوانید بدون نیاز به نصب نسخه پرو افزونه المنتور، برای سایت خود به راحتی هدر و فوتر بسازید

نکته: برای مشاهده ویدیو ها از ف*ل*ت*ر شکن استفاده نمایید.

با المنتور و پاورپک، هدر سایتتان را ایجاد نمایید

هدر ساز افزونه پاورپک، به شما این امکان را میدهد که برای همه صفحات سایت خود هدر مورد نظر را ایجاد نمایید. ساخت هدر از طریق المنتور انجام میشود و میتوانید هدر موردنظرتان را در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد نمایید. توجه نمایید که شما دیگر نیازی به نسخه پرو افزونه المنتور ندارید و با نسخه رایگان میتوانید استفاده کنید.

ایجاد هدر جسبان

آیا در سایتتان به هدر چسبان نیار دارید؟ شما میتوانید به راحتی هدر جسبان مورد نظر را با استفاده از افزونه پاورپک ایجاد نمایید. فقط کافیست هدر مورد نظرتان را ایجاد کرده و سپس بخش “هدر چسبان” را فعال نمایید.

کوچک شدن هدر در هنگام اسکرول

در زمان استفاده از هدر چسبان، کم شدن ارتفاع هدر هنگام اسکرول شدن بسیار پر اهمیت می باشد. با کوتاه شدن ارتفاع هدر، کاربران بهتر میتوانند بر روی محتویات سایت تمرکز نمایند. به همین دلیل پاورپک این امکان را به شما میدهد که هنگام اسکرول شدن صفحه، ارتفاع هدر کاهش یابد.

ایجاد فوتر سایت با المنتور و پاورپک

فوتر ساز افزونه پاورپک، به شما این امکان را میدهد که برای همه صفحات سایت خود فوتر مورد نظر را ایجاد نمایید. ساخت فوتر از طریق المنتور انجام میشود و میتوانید فوتر موردنظرتان را در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد نمایید. توجه نمایید که شما دیگر نیازی به نسخه پرو افزونه المنتور ندارید و با نسخه رایگان میتوانید استفاده کنید.

نکته: تصاویر/ ویدیو های انگلیسی استفاده شده فقط برای دمو است و تمام افزونه به طور کامل فارسی سازی شده است. دمو فارسی به مرور جایگزین خواهد شد.